da li ste znali

Ovako su nekad izgledali najbogatiji muškarci na svetu: Radili obične poslove, pa promenili život i fizički izgled, danas su san miliona žena

Foto: Epa /Michael Reynolds, EPA
Kako se menjala njihova neto vrednost u bankama, menjao se i njihov fizički izgled.

Ilon Mask, Džef Bezos i Mark Zakerberg nalaze se na 1. 2. i 4. mestu najbogatijih ljudi na svetu. O njihovom životu i uspehu ispričane su brojne priče. Svi imaju jednu zajedničku stvar, a to je da su počeli kao obični radnici, a onda su postali biznismeni. 

Kako se menjala njihova neto vrednost, menjao se i njihov fizički izgled. U ovom momentu ne mislimo na plastične operacije, već na razvijanje u ozbiljne ljude. 

Prvi primer je Džef Bezos, koji je krajem 90-ih godina prodavao knjige, a onda osnovao Amazon. Danas izgleda kao mišićavi Apolon.

Pogledajte u galeriji transofrmacije:

Tu je Mark Zakeberg, koji je postao najmlađi milijarder na svetu zahvaljujući Facebook-u. Njegove slike iz vremena kad je studirao na Harvardu i nakon toga pokazuju koliko se promenio.

Ilon Maskje svakako priča za sebe. U poslednje vreme o njegovom fizičkom izgledu priča se samo zbog zloupotrebe Ozempic-a (leka namenjenog osobama sa dijabetesom) uz pomoć kojeg je smršao. Međutim, ono što je sigurno je da se dosta fizički promenio.

(Kurir.rs/I.M.)

 Bonus video: Premijer Srbije Miloš Vučićević sastao se sa Ilonom Maskom

This browser does not support the video element.

00:07
Vučević sa Ilonom Maskom u Jelisejskoj palati Izvor: Instagram/milosvucevic